kancelaria adwokacka warszawa
Dodano 2015-05-19

kancelaria adwokacka warszawa

Kancelaria w Warszawie Nasza kancelaria adwokacka warszawa specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa. Wśród nich warto wyróżnić przynajmniej kilka. Kancelaria zajmuje się: prawem konsumenckim, ochroną dóbr osobistych, prawem pracy, prawem gospodarczym i handlowym, prawem administracyjnym, prawem nieruchomości i lokalowym, prawem żywnościowym, prawem e - commerce, prawem kanonicznym, odszkodowaniami. Nasza kancelaria adwokacka warszawa zapewnia rzetelną pomoc, rzetelność, poufność oraz bezpieczeństwo współpracy. Zapraszamy!


Więcej informacji: www.kancelariaprawnapmk.pl/

inwestowanie przez internet
Dodano 2014-12-30

inwestowanie przez internet

Najlepsza platforma do inwestycji online Oferta naszej firmy obejmuje możliwość korzystania z platformy internetowej oraz specjalnych aplikacji, które pozwalają na inwestowanie w internecie. Nasza platforma pozwala na inwestowanie w internecie bez konieczności ściągania dodatkowych programów oraz instalowania ich na komputerze. Wszystkie transakcje w naszej platformie można realizować jedynie poprzez przeglądarkę internetową w sposób wygodny oraz bezpieczny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do zapoznania się z pełną ofertą!


Więcej informacji: www.exbino.com/pl/jak-inwestowac-2/

usługi księgowe poznań
Dodano 2014-10-17

usługi księgowe poznań

Usługi księgowe i podatkowe w Poznaniu Jesteśmy firmą księgową, która od wielu lat realizuje usługi księgowe poznań na terenie Poznania oraz okolic. Nasze usługi księgowe poznań to oprócz prowadzenie ksiąg rachunkowych również prowadzenie spraw kadrowych oraz płacowych, w tym przygotowywanie list płac, obsługa umów cywilnoprawnych, rozliczenia z ZUS, rozliczenia z PFRON, rozliczenia z tytułu podatku od wynagrodzeń, PIT-4R, PIT-11 oraz realizowanie rozliczeń podatków. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!


Więcej informacji: www.profit-poznan.pl/

baterie poznań
Dodano 2014-10-02

baterie poznań

Majsterbut – szewc, dorabianie kluczy, zegarmistrz do Państwa dyspozycji Majsterbut to profesjonalne usługi szewskie, zegarmistrzowskie, dorabianie kluczy oraz sprzedaż takich artykułów jak pasty, wkładki, farby do obuwia, sznurówki, scyzoryki, zapalniczki, etui, paski do zegarków, baterie Poznań. Firma dostępna jest w największych centrach handlowych w Poznaniu, zapewnia swoim klientom kompleksową i fachową obsługę w przystępnych cenach oraz zawsze na czas. Gdy chcą Państwo naprawić zegarek, wymienić w nim baterie Poznań, zlecić podzelowanie butów czy dorobić klucz, Majsterbut zaprasza!


Więcej informacji: www.majsterbut.pl/baterie-poznan.html

imprezy okolicznościowe warszawa
Dodano 2014-09-10

imprezy okolicznościowe warszawa

Imprezy w Warszawie Jesteśmy firmą, która posiada swoją siedzibę na terenie Grodziska Mazowieckiego. Głównym obszarem naszej działalności są imprezy okolicznościowe warszawa. Staramy się zawsze indywidualnie podchodzić do potrzeb naszych klientów. Jako agencja eventowa doskonale wiemy, jak zapiąć wszystko na ostatni guzik. Organizujemy wyjątkowe imprezy firmowe, ale również wigilie i wiele innych. Gwarantujemy, że nasze imprezy okolicznościowe warszawa będą niezapomniane nie tylko dla przygotowującego imprezę, ale przede wszystkim dla gości.


Więcej informacji: www.moontime.pl/oferta.html

szkolenia iso 27001
Dodano 2014-05-08

szkolenia iso 27001

Szkolenia ISO 27001 Jeśli szkolenia iso 27001 to coś, czego Ci potrzeba, zgłoś się do eksperta w tym zakresie. Nasza firma szkoleniami oraz przeprowadzaniem certyfikacji związanej ze zintegrowanymi systemami zarządzania zajmuje się od wielu lat na skalę międzynarodową. Oferujemy profesjonalne szkolenia iso 27001 prowadzone przez ekspertów, jak również audyty, ekspertyzy oraz pomoc przy wdrażaniu i certyfikacji ISO 27001. Zachęcamy do współpracy wszystkich zainteresowanych wysoką jakością współpracy w tym zakresie i wielu innych. Szczegóły na www.


Więcej informacji:
Strona 1 z 1