zajęcia dla dzieci białystok
Dodano 2015-08-26

zajęcia dla dzieci  białystok

Zajęcia dla dzieci Jeśli szukasz miejsca, które organizuje kreatywne zajęcia dla dzieci Białystok przy wsparciu doświadczonych pedagogów, sprawdź koniecznie naszą ofertę. Nasz klub to miejsce, gdzie ciekawe zajęcia dla dzieci Białystok znajdziesz zarówno jeśli Twój maluch ma cztery, jak i dziesięć lat. Oferujemy zajęcia plastyczne, kreatywne, rozwijające logikę, edukacyjne, jak również językowe – język angielski oraz francuski i znacznie więcej. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym, w jaki sposób działamy i co możemy Ci zaoferować – już teraz poznaj bliżej naszą ofertę. Zapraszamy serdecznie!


Więcej informacji: abckidsclub.pl/zajecia/madra-sowa/

lekcje angielskiego online
Dodano 2015-06-29

lekcje angielskiego online

Lekcja języka angielskiego Polecamy skorzystanie z możliwości, jakie dają lekcje angielskiego online, które zostały zaprojektowane przez Direct Language Hub, czyli platformę e-learningową, cieszącą się coraz większą popularnością wśród tych, którzy chcieliby nauczyć się języka angielskiego przez internet. Wszystkie materiały lekcji to całość układanki, która składa się z pytań i odpowiedzi, a więc metody bezpośredniej nauki języka obcego. Zapewniamy naturalny sposób komunikacji, a nasze lekcje angielskiego online dadzą ogromne rezultaty.


Więcej informacji: dlhub.eu/kursy.html

tłumacz przysięgły języ
Dodano 2015-03-25

tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Tłumaczenia z języka rosyjskiego Od wielu lat działamy na polskim rynku tłumaczeń, gdzie naszym klientom zapewniamy usługi realizowane przez profesjonalnych oraz doświadczonych tłumaczy. W naszej firmie tłumacz przysięgły języka rosyjskiego zapewnia realizowanie szerokiego zakresu tłumaczeń począwszy od dokumentów prawnych oraz technicznych a skończywszy na tłumaczeniach niestandardowych. W naszej firmie tłumacz przysięgły języka rosyjskiego zapewnia rzetelne wykonanie tłumaczenia, wcześniejszą wycenę, terminowość. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!


Więcej informacji: berligo.com/tlumacz-rosyjski.html

przedszkole komorniki
Dodano 2014-11-04

przedszkole komorniki

Zajęcia przedszkolne W ramach oferty, którą zapewnia nasze przedszkole Komorniki zapewniamy doskonałą lokalizację oraz wysokiej jakości bazę dydaktyczną. Zespół doświadczonych wychowawców, które posiada nasze przedszkole Komorniki pozwala zapewnić dzieciom wysoki poziom merytoryczny dzieciom w ramach rozbudowanego programu nauczania. Szeroki zakres zajęć dydaktycznych pozwala na rozwijanie umiejętności dzieci w wieku od 4 roku życia oraz odkrywanie ich telnetów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do korzystania z usług naszej firmy!


Więcej informacji: www.czarodziejski-ogrod.com.pl

prywatny żłobek Rzeszów
Dodano 2014-11-03

prywatny żłobek Rzeszów

Profesjonalny prywatny żłobekWybierz prowadzony przez nas prywatny żłobek Rzeszów i zapewnij swojemu dziecku to, co najlepsze. Nasz prywatny żłobek Rzeszów działa od kilku lat i ceniony jest przez rodziców za przyjazną atmosferę, doskonałe przystosowanie obiektu do potrzeb maluchów, jak również przyjazną i kompetentną kadrę opiekunek. Najważniejsze jest dla nas zawsze dobro dziecka. Zapewniamy plac zabaw, własne łóżeczko dla każdego malucha oraz ciekawe zajęcia rozwojowe - w tym angielski i rytmikę. Poznaj nas bliżej - zapraszamy na www!


Więcej informacji: www.malizdobywcy.eu/

angielski dla dzieci poznań
Dodano 2014-10-01

angielski dla dzieci poznań

Angielski dla dzieci Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko jak najszybciej zaczęło się uczyć języka obcego, powinieneś zapoznać się z ofertą naszej szkoły językowej. Nasz angielski dla dzieci Poznań cieszy się dużą popularnością, ponieważ uczymy już przedszkolaków. Jest to według nas najlepszy okres do nauki języka angielskiego. Uczymy nie tylko w Poznaniu, ale też w Warszawie, Łodzi i we Wrocławiu. Stawiamy na wiele metod nauki języka obcego. Wybierz angielski dla dzieci Poznań jak najszybciej. Więcej szczegółów na stronie www.


Więcej informacji: akces-benefit.pl/kursy/angielski-dla-dzieci-metoda-bezposrednia-direct-kids

angielski Poznań indywidualnie
Dodano 2013-07-21

angielski Poznań indywidualnie

Kursy językowe indywidualne i w mikrogrupach Nasza szkoła językowa specjalizuje się w organizacji kursów nauki języków już od lat! Oferujemy między innymi angielski Poznań indywidualnie i w mikrogrupach, a także kursy języków niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i chińskiego. Możesz u nas wybrać angielski Poznań indywidualnie jako kurs certyfikacyjny lub też ogólny. Prowadzimy także kursy specjalistyczne, maturalne, gimnazjalne, kursy dla licealistów, dla emerytów. Również realizujemy kursy dojazdowe i zapraszamy na konwersacje. Sprawdź nas!


Więcej informacji: jezykosfera.pl/kursy-jezykowe-poznan/
Strona 1 z 1