wycieczka Sri Lanka
Dodano 2015-05-25

wycieczka Sri Lanka

Ciekawe podróży do Sri Lanki W naszej ofercie zapewniamy naszym klientom możliwość podróżowania do krajów azjatyckich. Nasze biuro wycieczkowe zapewnia wyjątkowe podróże, które wykorzystują możliwość korzystania z lokalnych środków transportu. W ten sposób wycieczka Sri Lanka to prawdziwa przygoda, która pozwala na zapoznanie się z szczegółowo z życiem w danym kraju, lokalnymi potrawami. W naszej firmie wycieczka Sri Lanka realizowana jest pod okiem doświadczonych pilotów wycieczkowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!


Więcej informacji: discoverasia.com.pl/tour/sri-lanka-i-malediwy-pieprz-i-wanilia/

pensjonat Mielno
Dodano 2015-05-13

pensjonat Mielno

Pensjonat działający na terenie Mielna Nasz pensjonat działa na terenie Mielna. Od wielu lat oferujemy naszym gościom doskonałe warunki do wypoczynku. Nasz pensjonat Mielno posiada liczne apartamenty, w których zapewniamy pełne wyposażenie, wygodne łazienki, dostęp do telewizji oraz Internetu. Nasz pensjonat Mielno posiada również specjalne atrakcje przygotowane dla dzieci, jak brodziki czy plac zabaw. W ten sposób mamy doskonałe warunki do pobytu dla rodziców z dziećmi. Oferujemy również zabiegi kosmetyczne czy związane z kondycją. Zapraszamy do kontaktu z naszym pensjonatem!


Więcej informacji: www.gryf.mielno.pl/oferta.php

aparthotel poznań
Dodano 2015-04-29

aparthotel poznań

Apartamenty w doskonałej lokalizacji w Poznaniu Zapewniamy naszym klientom możliwość skorzystania z wygodnych, komfortowych oraz w pełni wyposażonych apartamentów na terenie Poznania. Nasz aparthotel poznań gwarantuje możliwość skorzystania z apartamentów położonych w doskonałej lokalizacji w samym centrum Poznania. W ten sposób goście, którzy wybiorą nasz aparthotel poznań mogą z łatwością dostać się w najważniejsze miejsca w mieście. Nasza oferta kierowana jest do firm oraz osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!


Więcej informacji: www.apartamenty-pomaranczarnia.pl/
Strona 1 z 1